Користувачів: 0

Вхід на сайт

Адміністрація
Інформаційний портал не належить жодній політичній силі. Портал заснований з метою популяризації спорту на славутчині та донесення об'єктивної інформації до користувача. Позиція авторів статей(та інших повідомлень) може не співпадати з позицією адміністрації сайту! контактний E-Mail fans.fcslavuta@yandex.ru

Головна » 2009 » Грудень » 1 » Футзал - сезон розпочався. Спорткомплекс приймає гостей!
20:35
Футзал - сезон розпочався. Спорткомплекс приймає гостей!
Напевно, головною спортивною подією минулих вихідних став приїзд до Славути футбольної команди «Поділля» з обласного центру. Хмельничани в рамках підготовки до виступів на чемпіонаті України з футзалу, а саме у другій лізі західно-української групи обрали для підготовчих ігор славучан не спонтанно, адже на даний час наше місто має досить сильну футзальну команду. До речі, саме команда Славути минулого року посіла перше місце у чемпіонаті області з футзалу!
Також крім гостей з Хмельницького до Славути завітали вже відомі нам вихованці шепетівського футболу, які на минулих вихідних обіграли обидві команди зі Славути, тому на цей раз приїхали спробувати свої сили у матчах з «Поділлям».
Але перша гра відбулася між господарями та гостями з обласного центру. Тренери хмельничан привезли на оглядини до Славути двадцять гравців основного складу, тому мали багато варіацій і виставили дві команди. Відкрили ж гру зі славучанами футболісти старшого покоління, такі, як добре відомий у Славуті Микола Сухоруков. Сама гра була досить видовищною, змістовні тактичні атаки обох команд майже у всіх випадках завершувалися ударами у ствір воріт, не залишаючи голкіперів без роботи. За два тайми у ворота суперника команди забили по п’ять м’ячів, і цей рахунок виглядав досить лаконічно, зважаючи на досить рівну гру, яку продемонстрували команди…
На другу гру з командою з Шепетівки тренери «Поділля» виставили більш омолоджений склад своєї команди. Матч виявився насичений небезпечними моментами та ігровими зіткненнями, але, як і більшість таких матчів, закінчився з невеликою перевагою шепетівчан, а саме - з рахунком 3:2.
Уболівальники, які зібралися на цей турнір, з нетерпінням очікували третього матчу, між молоддю «Поділля» та командою Славути. З перших же хвилин матчу було помітно перевагу у грі славучан, що на відміну від гостей виглядали помітніше, переважали як у володінні м’ячем, так і руйнуванні атак суперника, а рідкі удари хмельничан відбивав воротар нашої команди. Проте ця перевага раптом розсіялась за рахунку 5:3 на користь славучан та якихось десять хвилин до завершення матчу. Уже після гри дехто з гравців та вболівальників пов’язав цей момент із заміною воротаря в команді Славути. Однак найлегше звинуватити когось одного у цьому програші, тому на захист голкіпера назву два моменти, які теж зіграли неабияку роль у цьому поєдинку: перший момент - це обрізка одного з польових гравців біля свого карного майданчика та момент другий, коли, віддавши передачу, Федорчук вивів Грунтківського на ударну позіцію і останній, буквально з трьох метрів пробивавши вже у пусті ворота, влучив у перекладину… Тому всі нападки на воротаря вважаю не актуальними, хоча помилки у його грі були присутні.
Повертаючись до подій у матчі: після того, як за п’ять хвилин до закінчення хмельничани зрівняли рахунок і випустили замість голкіпера польового гравця, забили і шостий гол. Всі намагання гравців нашої команди хоча б звести матч до нічиї закінчилися провалом, і навіть вихід Олега Ящука на місце воротаря та двохвилинний пресинг воріт гостей не привели до бажаного результату.
Остання гра між командою, до складу якої увійшли ключові гравці «Поділля», та командою з Шепетівки закінчився повним розгромом останніх з рахунком 6:1.
На закінчення хочеться побажати удачі «Поділлю» у виступах на чемпіонаті України з футзалу. Дебют цієї команди відбудеться уже п’ятого грудня.